The Elder Scrolls V: Skyrim: Tester ukończył grę w nieco ponad 2 godziny...

W siedzibie studia Bethesda Softworks zorganizowano zawody. Brało w nich udział tylko dwóch pracowników ekipy developerskiej - Sam Bernstein i Jeff Browne. Konkurencja? Jak najszybsze ukończenie głównego wątku fabularnego w RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. Nagrodą była mała statuetka od Todda Howarda.

 

Cała zabawa miała uświetnić fakt, iż rozpoczęto ostateczne przygotowania do premiery (11 listopada) wspomnianego przed momentem tytułu. Zmagania wygrał Bernstein z wynikiem 2 godziny 16 minut i 10 sekund. Jego konkurent miał gorszy rezultat o zaledwie 20 sekund. Oczywiście nie używano żadnych kodów. Ok, zebraliście już szczękę z podłogi?

 

 

Na Bethesda Blog mamy wyjaśnienie, iż spotkali się w tej konkurencji dwaj eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Znają oni tajniki wszelakie Skyrim. Zresztą sama produkcja uchodzi za epickiego przedstawiciela gatunku. Fani nie muszą się martwić o długość rozgrywki. Nietypowe świętowanie ukończenia nowego dzieła, jest chyba u developera tradycją. Podobną potyczkę przy Fallout 3 także wygrała ta sama osoba. Swój sukces wykuwała ona przez 75 minut. Wiem, wiem...


obrazek
hraboll
Opublikowano: 13.10.2011 - 23:51

Komentarz od autora:
Brak komentarza...
avatar to nie jest dobra reklama gry w czasach, kiedy ludzie nie wiedza czym sie różni beta gry od demka... tak samo nie bedzie widzieć różnicy zwykły gracz, który widzi gre po raz pierwszy w życiu vs. ktos kto z gra jest od poczatku jej istnienia.

CoATI [Owned!] || wysłano: 14.10.2011 - 09:43
"to nie jest dobra reklama gry w czasach kiedy ludzie nie wiedza czym sie równi beta gry od demka... tak samo nie beda widzieć równicy" zwykły gracz, który widzi gre po raz pierwszy w życiu vs. ktos kto z gra jest od poczatku jej istnienia."

To tylko oznacza jak bardzo fani gier komputerowych są opóźnieni w rozwoju xD oczywiście nie dotyczy to starszego pokolenia, my jeszcze raczej odróżniamy prototypy, alfa i beta wersje, demka, triale od pełnych wersji ^^

Angel [Bojownik] || wysłano: 14.10.2011 - 10:48
avatar Ładna antyreklama - ja mimo, że domyślam się w jaki sposób ukończono grę (99% nabywców będzie się inaczej zachowywać) to po wyniku 2h poczułem mocną niechęć do tego tytułu.

neoXs [Owned!] || wysłano: 14.10.2011 - 17:33
avatar I co z tego, takiego morrowinda rekordziści przechodzą w kilka minut, ale to o niczym nie świadczy. Gry z serii TES zawsze miały krotki watek główny, za to całe mnóstwo pobocznych. Tutaj pewnie zajęło im to "aż" tyle, ponieważ nie używali żadnych bugów. Chcąc przejść wszystkie misje, czy to morrowindzie czy w oblivonie, to należy poświęcić co najmniej 100h czasu. Tutaj mam nadzieje, będzie podobnie. Po prostu gracz decyduje ile czasu chce spędzić przy grze. Oczywiście ja bardzo sceptycznie podchodzę do skyrima, ale to całkowicie z innych względów.

wolf667 [Wymiatacz] || wysłano: 14.10.2011 - 19:10
avatar E tam, ja w erze pegasusa potrafiłem kilkadziesiąt godzin przy Mario spędzić, a są ludzie, którzy potrafią to przejść w kilkanaście minut A tak bardziej poważnie - to, że tester ukończył grę w 2 h zbyt dużo nie oznacza, ale jeśli to w jakimkolwiek stopniu miała być reklama - nie wyszło.

Imperator [Bojownik] || wysłano: 14.10.2011 - 19:47